Při objednávce nad 2.000,-Kč - DOPRAVA ZDARMA !!!!!!
Dobíjecí vodotěsný vibrátor DARO v růžovém provedení je ideálním společníkem pro stimulaci klitorisu a zároveň bodu G. Tento anatomicky tvarovaný sametově měkký vibrátor, je velmi příjemný na dotek, bude vás vzrušovat už… Více informací
je ideálním společníkem pro stimulaci klitorisu a zároveň bodu G. Tento anatomicky tvarovaný sametově měkký vibrátor, je velmi příjemný na dotek, bude vás vzrušovat už při pouhém pohledu na jeho dokonale zpracované tělo. .
Ladné křivky siluety jeho těla jsou připraveny k vytvoření dokonalé dvojice s tělem ženy a k přenesení hlubokých pocitů uspokojení. Kvalitní silikonový materiál je vhodný zejména pro citlivé ženy. Mírně zahnutá špička má za úkol intenzivně stimulovat G-bod.Vibrátor DARO je opatřen výstupkem pro bezkonkurenční dráždění klitorisu. Výkonný vibrační motor umožňuje volit z 9 různých vibračních režimů, které lze pohotově ovládat pomocí tlačítek na rukojeti vibrátoru. A to buď samostatně pro vaginální či klitorální stimulaci. Nebo obojí současně. Díky jeho vodotěsnému provedení si chvíle strávené s ním můžete vychutnávat bez problémů i pod vodou. Záleží na momentální náladě a fantazii. Vezměte si jej s sebou třeba do vířivky nebo do sprchy. Vaše prožitky budou ještě intenzivnější. Rukojeť vibrátoru je pro snadnější manipulaci opatřena očkem stříbrné barvy z kvalitního ABS plastu.
Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi. A po použití vibrátor důkladně omyjte teplou vodou a antibakteriálním mýdlem. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Skladujte odděleně od ostatních erotických pomůcek.
Vibrátor je dobíjecí, díky čemuž odpadá starost s dokupováním baterií a lze jej pohodlně dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Během nabíjení červený indikátor dobíjení problikává, po dobití zůstane svítit.
Materiál:
Vlastnosti:
Velikost:
Provoz / nabíjení:
Barva:
Obsah balení: